כחלק ממענה מקיף לאתר אינטרנט אנו מספקים שירות קידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש מובילים וברשתות החברתיות, קידום אתרים הוא תהליך חובה לכל אתר אינטרנט שמטרתו היא חשיפה באינטרנט, עסק מסחרי, אתר קהילתי ואתרי שירות ומידע.

אנו מסייעים לעסקים ובעלי אתרים להגיע לחשיפה מירבית ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות על ידי פעולות שיווק וכלים מתקדמים שעיקר מטרתם לשפר את מיקומם של עמודי האתר במנועי החיפוש ולהביא לחשיפה ברשת האינטרנט הרחבה.

קידום אתרים אורגני
תהליך קידום אתרים אורגני או קידום אתרים טבעי במילים אחרות מתבסס על הכרת תחום עיסוקו של הלקוח ונועד להגדיל את הכניסות לאתר ולשפר את חווית הגלישה והנגישות באתר, עיקר קידום האתר מתבצע ב Google בשל היותו מנוע החיפוש המתקדם ביותר.


איך עושים קידום אתרים אורגני ?

ניתוח שוק - שלב ראשון בקידום אתרים, אנו מבצעים מחקר ואוספים מידע אודות תחום עיסוק האתר והמתחרים שלנו במנועי החיפוש.

מחקר מילות מפתח - זהו תהליך חשוב בקידום אתרים שבו אנו בוחרים מילות מפתח וביטויים שמתאימים לאתר לאחר בחינת הביקוש בחיפוש של הגולשים ובחינת הביטויים הנבחרים על ידי המתחרים, שלב זה חשוב לקידום אתרים אפקטיבי ובחירת מילות מפתח שגויות יכולות לפגוע בקידום האתר, לביצוע קידום אתר נכון חשוב להבין את הקשר של מילות המפתח הנבחרות והתוכן הגלוי שבאתר ולכן קידום אתרים חייב להיות מקצועי.


אופטימיזציה לדפי האתר - בשלב זה אנו מבצעים בדיקה לכל עמודי האתר ומתאימים את המבנה והתוכן לפרמטרים של מנועי החיפוש וללא פגיעה באיכות התוכן, בדיקה ושיפור מבנה האתר על ידי כלים מתקדמים לקידום אתרים תהפוך את הניווט באתר ליותר נח ונגיש לגולשים וכך גם מנועי החיפוש יוכלו לסרוק את האתר באופן ידידותי וללא חסמים כמו קבצי פלאש, קבצי תמונה, חוסר במילים וקישורים לא איכותיים, צוות קידום אתרים מקצועי מתייחס לתהליך האופטימיזציה ועריכת הקישורים בחשיבות רבה.

חיבור האתר לכלים שונים - בשלב זה נרשום את האתר במנועי חיפוש ואינדקסים מובילים, וכעבור זמן קצר האתר יוצג לגולשים באינטרנט, בנוסף נחבר את האתר לכלים שיסייעו בסטטיסטיקה ובהמשך תהליך קידום האתר.

כתיבת מאמרים ומערכת קישורים - זהו ערך חשוב בקידום אתרים אורגני, הפצת מאמרים יחודיים הקשורים לתחום העיסוק של האתר יתרמו לחשיפה רבה נוספת, מנועי החיפוש אוהבים תוכן וכאשר נספק אותו בצורת מאמרים באתר ובאתרים אחרים אליהם נקשר את דפי האתר נרוויח גידול בחשיפה במנועי החיפוש, קישורים איכותיים מאתרים אמינים יתרמו להכרה נוספת ויזכו לאמון של מנועי החיפוש.

מתי קידום אתרים אורגני מתחיל לעבוד?

קידום אתרים אורגני מתחיל להביא תוצאות לאחר 2 עד 3 חודשים וזאת מהסיבה שלאחר שדפי האתר נסרקים אנו עורכים ניתוח ובדיקה של התוצאות ועורכים שינויים בהתאם בכדי להגיע לתוצאות הרצויות באופן טבעי, כתוצאה מכך הקידום האורגני מניב תוצאות אמינות ופעילות לטווח ארוך, אין קיצורי דרך וביצוע פעולות קידום שמנסות לזרז את התהליך פוגעות בו בעתיד ועלולות לסמן את האתר באופן שלילי, אתרים רבים נמחקו ממנועי החיפוש בשל קידום אתרים לא ראוי.

קידום אתרים אורגני מחייב תחזוקה שוטפת, מעקב וניהול דוחות שונים ונתונים על אופי התנהגות הגולשים למילות החיפוש ועל הביקוש המשתנה במנועי החיפוש שמתאימים את עצמם גם כן להתנהגות הגולשים, בנוסף אתר אינטרנט "חי" מוסיף ומשנה מידע ונתונים ואלו חייבים להישאר רלוונטיים למנועי החיפוש.

הצעת מחיר לקידום אורגני משתנה ומותאמת לכל אתר אינטרנט בנפרד בהתאם לדרישות.

קידום אתרים ממומן בגוגל וברשתות החברתיות
קידום מסוג זה מניב תוצאות מידיות, אתם משלמים על מנת להיות ראשונים, להופיע במקומות החשיפה שמתאימים שלכם, ומשווקים את האתר שלכם במקום הרצוי בו הגולשים יחשפו למידע השיווקי מיד.
אז מה הקטע?
פעולות אלו כרוכות בתשלום לפי קליק, פרק זמן או מקום פרסומי וניהול לא מקצועי יכול להוביל להוצאה כספית רבה וחשיפה נמוכה.
מה הפתרון?
קמפיין ממומן צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמנתחים את השוק ועורכים מחקר מילים וקהל יעד גם טרם הצגת הפרסום לגולשים וגם תוך כדי הקמפיין, באופן זה ניתן יהיה להגיע ליעדים שנקבעו מראש.

קידום אתרים

הניסיון שעושה את ההבדל

file-check2, file-check, checkmark, correct, tick, page, document, paper
phone2, phone, contact, telephone, support, call
SEO - קידום אתרים אורגני
יעיל ליציבות במנועי החיפוש המובילים וליצירת אמינות ובטחון אצל הגולשים, 
שומר על איכות האתר לאורך זמן.
PPC - קידום ופרסום ממומן
מניב תוצאות מידיות על ידי תשלום לצורך הופעה במקומות הרלוונטים, ניתן לשליטה בזמני הפרסום ובתוכן, בדרך כלל מפנה לעמוד נחיתה יעודי שישקף את מהות הפרסום וימשוך את הגולשים לעשות בו שימוש.
SOCIAL - רשתות חברתיות
קידום ופרסום טרנדי ויעיל ברשתות חברתיות מובילות כמו facebook, youtube, google+, Instegram