בניית אתרים

הסטייל שלכם הטכנולוגיה שלנו

תהליך בניית האתר מתחיל בעבודת אפיון מקיפה, ניתוח צרכי הלקוח ובדיקות מקדימות כמו תדמית עסקית, תחום עיסוק, לוגו, קהל יעד ועוד, הכנות מקדימות אלו בשיתוף עם הלקוח מביאים אותנו לעיצוב ממוקד וזהות אחידה לאתר.

בהמשך התהליך נקים את מבנה האתר שכולל את עמוד הבית, עמודי תוכן, תפריטים, עיצוב תמונות ואלמנטים נוספים שישלימו את המראה הסופי של האתר ואת הנגישות החוויתית לגולשים.

שיתוף פעולה
לאורך התהליך אנו משתפים את הלקוח בנעשה ובחשיבה על המשך הפעולות שכן הלקוח מספק את החומר הראשוני שכולל תוכן עסקי ופרטים נוספים שיהיו באתר כמו מערכת חברים, בלוג, אזור וידאו וכו'.

תוכן איכותי
באפשרותכם לקבל שירות כתיבה וניהול תוכן
 שישדרגו את המקצועיות של אתרכם על ידי כתיבה נכונה שמתייחסת לצד השיווקי והמקצועי שלכם ויקדמו אותו בצורה אורגנית, מה שיביא בסופו של דבר לכניסה של לקוחות רבים והתענינות רבה מצד הגולשים ולא רק מבחינה עיצובית אלא מהבחינה החשובה ביותר - התוכן.

אתר תדמית
נועד להרשים את הגולשים, על ידי הצגת בית העסק באופן ממותג ותכליתי ברמה עיצובית גבוהה שתשאיר טעם של לא פחות ממצוין אצל הגולש וכתוצאה מזה תעלה את המכירות והחשיפה באופן חיובי שיעלה את רמת המוצר, השירות או המותג.

אתר מסחרי \ חנות וירטואלית \ קטלוג
סוג אתרים אלו נועדים לשיווק מוצרים ולכן חשוב לשים דגש על אופן הצגת המוצרים ועל חווית קנייה, בנוסף יש להתייחס לשירות ולתמיכה המוצע ללקוחות באתר.

פורטל עסקי וארגוני
בשונה מאתרים אחרים פורטל מכיל המון מידע ולכן צריך להתייחס בעיקר לחלוקת המידע באתר ולהצגתו לגולשים,
את זה עושים בעבודת אפיון מעמיקה ומקיפה לפני בחירת העיצוב.

התאמה לסלולר
ניתן לבנות אתר יעודי למכשירי סלולר בלבד אך מקובל יותר לבנות אתר רספונסיבי שיותאם בצורה מושלמת למסכים השונים כמו טאבלט ומכשירי סלולר, אנו מבינים את החשיבות של גלישה בסלולר ולכן כל האתרים שאנו מקימים הם רספונסיבים עם תצוגה מותאמת.

ניסיון רב שנים בתחומי בניית אתרים, עיצוב אתרים ואיפיון אתרים נותן לנו יתרון ממשי בהבנה של קהל היעד של הלקוח ובעיצוב שמתאים לצרכן הפוטנציאלי.

סיטקום לייב מספקת לכם את כל פתרונות האינטרנט בבית אחד.

זה הפלוס שלנו.

למה דווקא אצלנו?

אצלנו תקבלו חבילת אחסון
אצלנו תקבלו דומיין ותיבות דואר
אצלנו תקבלו קידום ושיווק

והכל תחת מערכת אחת עם שליטה מלאה שלכם ותמיכה מלאה שלנו.

הקמת חנות וירטואלית מותאמת לצרכי השוק בארץ ובחו"ל ועם מגוון כלים מובנים לשימוש דינאמי בחנות שלכם וברשתות החברתיות.

לא עוד המתנה למוצר המוגמר!
אנו נשתף אתכם בכל תהליך הבנייה והעיצוב עם יכולת צפייה בכל זמן ומכל מקום במצב האתר.